WITAMINA C

Powszechnie wiadomo, że najlepsze dla naszego organizmu są witaminy, mikroelementy i wartości odżywcze znajdujące się w świeżych owocach, warzywach, zdrowych posiłkach. To niezaprzeczalny fakt.

 

Ale czy aby na pewno nasze posiłki przygotowujemy ze zdrowych produktów?

Życie w dwudziestym pierwszym wieku wygląda inaczej niż kiedyś. Postęp cywilizacyjny i ewolucyjny wymusił zmianę naszego życia. Coraz częściej ludzie zapominają o tym, że jakość tego co jedzą przedkłada się na to jak się czują, na co chorują. Przestali o tę jakość dbać. Zanieczyszczają glebę stosując szkodliwe dla zdrowia toksyczne substancje. Zabijają przy tym rośliny i zwierzęta ale przede wszystkim szkodzą sobie i nam wszystkim. Metale ciężkie, które codziennie wdychane są przez ludzi, szczególnie w dużych aglomeracjach, mają także bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie. Dodatkowo stres towarzyszący codzienności również nie jest naszym sprzymierzeńcem. A chorują coraz częściej młodzi ludzie i to niestety na nowotwory i na tzw. choroby cywilizacyjne np. alergie i wiele innych.

 

Wszystko, także zdrowie zaczyna się od ŚWIADOMOŚCI. Aby być zdrowym, w każdym tego słowa znaczeniu, nie tylko powinniśmy zwracać uwagę na skład kupowanych produktów. Powinniśmy także przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym. Niestety z powodu słabszej jakości produktów i zanieczyszczonego środowiska powinniśmy również wspomóc nasz organizm MĄDRZE dobranym suplementem diety.

 

Jedną z najlepszych substancji ożywczych, którą możemy dać swojemu organizmowi to Witamina C.

 

Dlaczego?

Zapraszam do pozostałych zakładek WZBOGACAJĄCYCH ŚWIADOMOŚĆ 🙂

 

Tekst częściowo lub w całości wykorzystano ze strony producenta preparatu.